Obchodní podmínky


firmy Fotr Fashion – Ondřej Fotr se sídlem: Mimoňská 636, 190 00 Praha 9, IČ: 49 25 70 64 , DIČ: CZ7102010069 zapsané 10.11.1997 do Živnostenského rejstříku vedené na Üřadu městské části Praha 9.

I. Předmět činnosti

Firma Fotr Fashion – Ondřej Fotr je výhradním dovozcem a distributorem dámské konfekce značek Krymar a Isabell pro Českou republiku a Slovensko.

II. Způsob prodeje

Fa Fotr Fashion – Ondřej Fotr se zabývá velkoobchodním prodejem. Zboží z naší kolekce je prezentováno na velkoobchodním portálu www.fotr-fashion.cz , kde je nabídka pravidelně aktualizována. Portál www.fotr-fashion.cz je výhradně B2B portálem určeným pro obchodníky. Ceny prezentované na tomto portálu jsou velkoobchodními cenami. Maloobchodní prodej koncovým zákazníkům není možný.

III. Registrace zákazníka

Pro možnost nákupu zboží a přístupu k velkoobchodním cenám se zaregistrujte jako kupující přímo na našich stránkách nebo telefonicky. Po kontrole Vašich vstupních údajů potvrdíme Vaši registraci a Vy se budete přihlašovat Vaším e-mailem a heslem.
Fa Fotr Fashion si vyhrazuje právo zamítnout registraci a neumožnit nákup z velkoobchodního portálu.

IV. Objednávání zboží

Telefonicky na číslech: 608 733 503 nebo 608 733 615 nebo mailem na adresu: ondrej.fotr,fotr-fashion,cz. U elektronické objednávky uveďte jméno firmy a telefonní kontakt pro potvrzení objednávky.
Objednávku zboží potvrdíme telefonicky nejpozději následující pracovní den po přijetí objednávky (dostupnost objednaného zboží, dodací lhůty, celková cena objednávky).

V. Dodací lhůty

Objednané a potvrzené zboží Vám dodáme v nejbližším možném termínu od potvrzení objednávky. Před expedicí zboží telefonicky potvrdíme termín dodání a celkovou cenu dodávky.

VI. Dodání zboží

Místem dodání je Vámi uvedená dodací adresa:
A) dodací adresa Praha: dodávku realizujeme osobně nebo přes Českou poštu jako balík do ruky
B) dodávky mimo Prahu: realizujeme přes Českou poštu jako balík do ruky. Zboží zaslané přes Českou poštu obdržíte do 2 pracovních dnů od data expedice.

VII. Platba zboží

Platba zboží je možná pro nové odběratele pouze v hotovosti při převzetí zboží (osobní dodání v rámci Prahy) nebo na dobírku při převzetí zboží od České pošty. Pro prověřené odběratele je možnost platby bankovním převodem se splatností 3 týdny.